URZĄDZIMY TWOJE BIURO

Na pracę poświęcamy niemal 1/3 życia. Nic dziwnego, że właścicielom firm tak bardzo zależy na zaaranżowaniu nowoczesnej, funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni biurowej. W VIMEX od blisko 20 lat pomagamy przedsiębiorcom w aranżacji biur w zgodzie z charakterem ich branży i specyfiką pracy. Tworzymy przytulne wnętrza, które sprzyjają skupieniu oraz efektywnej pracy. Współpracując z nami możesz liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie – od koncepcji i projektu, aż po transport i montaż.

Oddaj biuro w ręce specjalistów

Wiemy, że Twój czas jest cenny, a tworzenie nowej aranżacji biura może być czasochłonne. Współpracując ze specjalistami VIMEX możesz liczyć na to, że przeprowadzimy Cię za rękę przez cały proces, minimalizując ilość decyzji i rozterek. Otrzymasz spersonalizowane propozycje, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby i budżet. Zajmiemy się kwestią ergonomii, BHP, akustyki, funkcjonalności, estetyki i wygody. Jednym słowem – otrzymasz konkretne propozycje, fachowe doradztwo i profesjonalną realizację. Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli cieszyć się nową przestrzenią biurową.

 

Współpraca krok po kroku

Współpracę rozpoczynamy od spotkania, podczas którego przedstawisz nam swoje oczekiwania i opowiesz nieco więcej o przestrzeni, jaką dysponujesz. Już na tym etapie możesz spodziewać się od nas pierwszych pomysłów i propozycji. W kolejnym kroku zajmiemy się pracą koncepcyjną i przygotowaniem projektu. Przedstawimy wizualizację zagospodarowania przestrzeni z nowoczesnym i funkcjonalnym umeblowaniem. Finalnie, zajmiemy się także realizacją projektu, zakupem mebli i ich montażem. Wszystko po to, by wykonanie nie odbiegało od wizualizacji, a czas potrzebny na wykonanie był skrócony do minimum.

Liczy się atmosfera

Lubisz luz i styl nieformalny? Nie ma sprawy! A może w Twoim biurze kluczowy jest minimalizm i prosty design? Zajmiemy się tym. Kluczem w naszej współpracy jest to, że aranżacja Twojego biura będzie odpowiadać Twoim marzeniom. Dodamy do nich garść naszej wiedzy, doświadczenia i znajomości trendów. W ten sposób powstanie Twoja wymarzona przestrzeń.

Chcę poznać szczegóły

Polscy producenci

Współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami mebli i akcesoriów biurowych. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na najwyższą jakość, ale i na korzystne ceny. Ręczymy za trwałość oferowanych przez nas produktów, dlatego wszystkim naszym klientom oferujemy także usługi serwisowe.

Działamy kompleksowo

Dla nas liczy się wnętrze. Czy tego chcesz, czy nie, wnętrze biura mówi bardzo dużo o Twojej firmie. Warto skupić się zarówno na aspekcie wizualnym, jak i reprezentacyjnym, jak i na odpowiedniej ergonomii i funkcjonalności pracy. Wszystkie te aspekty wpływają na efektywność pracy Twojego zespołu, a co za tym idzie – sukces Twojej firmy. Zajmujemy się aranżacją biur i gabinetów, sal konferencyjnych, recepcji, części biurowych i socjalnych, stref chilloutu i poczekalni, wyposażeniem placówek medycznych oraz stref biznesowych hoteli.

Biuro i gabinet
Placówki medyczne
Recepcja

    Skontaktuj się z nami

    Przepisz:
    captcha

    Przestrzeń ma znaczenie