Ergonomic Master

ERGONOMIC MASTER to nowoczesny, funkcjonalny system biurek o charakterystycznej nodze na aluminiowej stopie co wyróżnia go wśród innych modeli. Wewnątrz nogi znajduje się łatwo dostępny kanał kablowy do przeprowadzenia przewodów kablowych organizując dzięki temu przestrzeń do pracy i porządkując ją.

Biurko ERGONOMIC MASTER posiada system regulacji wysokości, która daje możliwość dostosowania go do wzrostu użytkownika zapewniając maksymalną wygodę i komfort pracy oraz prawidłową postawę ciała. Wielogodzinna praca przy komputerze może prowadzić do różnego rodzaju schorzeń kręgosłupa. Dzięki wykorzystaniu systemu biurka i odpowiedniego ustawienia wysokości praca będzie wygodna bezpieczna i zdrowa.

Dla zapewnienia wygody i ergonomii mobilne szafki managerskie można ustawiać zgodnie z potrzebami użytkownika po prawej lub lewej stronie aby mieć łatwy dostęp do dokumentów. Oferta systemu uwzględnia bardzo dużą różnorodność kształtów oraz elementów stanowisk pracowniczych , które możemy dowolnie ze sobą zestawiać

Dostępne kolory

Płyta

0014
0026
0031
0034
0039
0064
0067
0106

Metal

m009
m115