Szafki BHP

W pomieszczeniach socjalnych nie może zabraknąć szaf BHP, w których pracownicy mogą przechowywać ubrania i rzeczy osobiste. To bardzo ważny element wyposażenia, ponieważ pozwala w estetyczny i funkcjonalny sposób urządzić szatnię dla pracowników. Co więcej, jeśli szafy będą opierać się na tych samych podstawach co ławki, będzie to też rozwiązanie bardzo ergonomiczne.

Szafka BHP – wybór

W naszej ofercie znajdują się szafy socjalne Sum, Sul, i Sus, które posiadają m.in. Certyfikat Zgodności z PN-90/F-06010/05, PN-90/F-06009 oraz atest higieniczny. Spełniają też unijne normy związane z użytkowaniem. To kolekcja mebli oparta na zaawansowanej konstrukcji. Szafy są wentylowane, dzięki czemu nawet po ich zamknięciu w środku zapewniony jest swobodny przepływ powietrza. W skład wyposażenia szafki BHP wchodzi: wizytownik, lusterko, półka, wieszak na ręcznik, drążek z haczykami oraz wewnętrza przegroda.

Szafka BHP to produkt, który powinien znaleźć się we wszystkich firmach, którym zależy na bezpiecznym i komfortowym przechowywaniu ubrań pracowniczych. To bardzo praktyczne rozwiązanie, mające wpływ na warunki zatrudnienia.

Dlaczego my?

Wszystkie zamówienia na szafy BHP dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy zarówno szafki pojedyncze czy podwójne, jak i potrójne, a nawet poczwórne. Oferujemy możliwość wprowadzenia do projektu każdego mebla wewnętrzny segment, który pozwoli na oddzielenie odzieży ochronnej od prywatnych ubrań. Dodatkowym atutem współpracy z nami jest możliwość wyboru pomiędzy szafkami z nogami, które są o około 140 milimetrów wyższe, i takimi bez nóżek, ale ustawionych na tych samych podstawach, co ławki do siedzenia, które są bardzo ważnymi elementami aranżacyjnymi w przypadku szatni pracowniczych oraz innego rodzaju przebieralni, np. na basenie, siłowni lub w klubie sportowym.

Klienci mogą wybierać wśród 16 kolorów szafek, jakie posiadamy w naszej ofercie, mają też decydujący głos w kwestii wyboru typu zamku oraz innych niezbędnych elementów wyposażenia. Oferujemy również możliwość zamówienia szaf składanych przeznaczonych do samodzielnego montażu, do którego nie będą potrzebne narzędzia.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i do kontaktu.

Dostępne kolory