SZAFKI SZKOLNE

Mając na uwadze troskę o zdrowie i kondycję naszych pociech oraz korzystając z potencjału technologicznego, połączonego z prowadzonymi badaniami w zakresie ergonomii, przedstawiamy meble szkolne skierowane do szkół i przedszkoli.

Dzieci już od najmłodszych lat muszą dźwigać podręczniki i przybory. Widok pierwszo- czy drugoklasisty z wielkim tornistrem (który w skrajnych wypadkach może ważyć nawet do kilkunastu kilogramów) już nikogo nie dziwi. Jednak warto pamiętać, że noszenie takich ciężarów jest jedną z przyczyn wad postawy u najmłodszych, a także występowania różnego rodzaju schorzeń kręgosłupa. Jak temu zaradzić? Montując na korytarzach czy w szatniach szafki szkolne. To dobra alternatywa dla tornistrów. Uczniowie mogą bowiem część przyborów – w tym również książek i zeszytów – pozostawiać bezpośrednio w placówce, w ten sposób odciążając swój codzienny bagaż.

Szafki szkolne to meble metalowe, które charakteryzują się solidnością i dużą wytrzymałością. Są odporne na zarysowania, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo przedmiotom, które są w nich przechowywane. W zależności od wyboru szafki, może nieco różnić się jej wyposażenie. Kluczową rolę odgrywa tu przeznaczenie mebla. Szafki szkolne w szatniach posiadają drążek i haczyki, na których można powiesić okrycia wierzchnie, czasem również lusterka. Meble zlokalizowane na korytarzu to przede wszystkim półki, gdzie można ułożyć podręczniki, przybory oraz przedmioty osobiste, a szafki do magazynów sportowych to zarówno półki, jak i haczyki – poszczególne sprzęty sportowe są bowiem przechowywane w różny sposób. Meble metalowe dobrze sprawdzą się nie tylko w szkołach, ale są też trafnym rozwiązaniem w przypadku przedszkoli. Czym charakteryzują się szafki przedszkolne? Przede wszystkim są przeznaczone dla mniejszych dzieci, tak więc powinny mieć odpowiednio dostosowane dla nich wymiary. Co więcej, jako że będą znajdować się przede wszystkim w szatni, powinny posiadać wyposażenie niezbędne do powieszenia kurtek czy swetrów, a także półka na buty. Dzieci zabierają też ze sobą ulubione zabawki, dla których również powinno znaleźć się miejsce.

Dlaczego my?

Chcemy podkreślić, że do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Skupiamy się na potrzebach klientów tworząc dla nich najlepsze rozwiązania, a w razie jakichkolwiek wątpliwości szybko je rozwiewając. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy posiadają duże doświadczenie w branży. Zawsze więc starają się proponować klientom najlepsze rozwiązania.

W naszej ofercie znajdują się szafki szkolne w wielu rozmiarach i o różnym wyposażeniu. Poszczególne produkty można ze sobą łączyć, tworząc konfiguracje zgodnie z potrzebami i koncepcją szkoły. Można wybierać wśród różnych kolorów – w zależności od przeznaczenia. Mniejsze dzieci z pewnością ucieszą się z mocnych barw i wesołych wzorów, z kolei młodzież będzie bardziej zadowolona ze stonowanych i klasycznych propozycji.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i do kontaktu.

Dostępne kolory