ARANŻACJA NOWYCH OBIEKTÓW

Aranżacja nowego obiektu to wiele możliwości, ale też wiele pułapek. Powierz to profesjonalistom! W VIMEX zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem nowych obiektów zgodnie z nowoczesnym designem i z zachowaniem pełnej ergonomii oraz funkcjonalności. Nowa przestrzeń biurowa zasługuje na szczególne traktowanie i dbałość o każdy detal. Połączenie Twojej wizji oraz naszych umiejętności i doświadczenia pozwolą na stworzenie unikalnego i fantastycznego wnętrza w Twoim nowym biurze.

Wizja, która wypełni wnętrze

Jeżeli dysponujesz nowym obiektem biurowym, albo jesteś na etapie budowy, trafiłeś w doskonałe ręce. Zadbamy o to, by to wnętrze stało się wizytówką Twojej firmy i doskonałym miejscem pracy. W naszej pracy łączymy estetykę, nowoczesny design i wysokiej jakości meble biurowe. Kluczowy jest zawsze pomysł i wsłuchanie się w potrzeby naszych Klientów. Już na etapie pierwszych rozmów zapytamy o Twoje oczekiwania i potrzeby. Na każdym kroku służymy profesjonalnym doradztwem i wiedzą wynikającą z wieloletniego doświadczenia.

 

Współpraca krok po kroku

Współpracę rozpoczynamy od spotkania, podczas którego przedstawisz nam swoje oczekiwania i opowiesz nieco więcej o przestrzeni, jaką dysponujesz. Już na tym etapie możesz spodziewać się od nas pierwszych pomysłów i propozycji. W kolejnym kroku zajmiemy się pracą koncepcyjną i przygotowaniem projektu. Przedstawimy wizualizację zagospodarowania przestrzeni z nowoczesnym i funkcjonalnym umeblowaniem. Finalnie, zajmiemy się także realizacją projektu, zakupem mebli i ich montażem. Wszystko po to, by wykonanie nie odbiegało od wizualizacji, a czas potrzebny na wykonanie był skrócony do minimum.

Firma Vimex uczestniczyła w realizacji wyposażenia pomieszczeń biurowych, a także stołówki oraz kantyny. Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Panią Kasią i Panem Michałem, którzy oprócz kompleksowej obsługi, doradztwa i pełnego profesjonalizmu potrafią zadbać o przyjazną atmosferę.

Dużym atutem firmy jest połączenie kreatywności z estetyką w projektowaniu i doborze mebli, co sprawiło, że nasza firma wyróżnia się na tle innych. Firma zadbała również o aspekt ergonomiczny, za co pracownicy są niezwykle wdzięczni. Bardzo dziękujemy i z przyjemnością polecamy!

Agnieszka Izydorczyk | Hirschvogel Komponenten

    Skontaktuj się z nami

    Przepisz:
    captcha

    Przestrzeń ma znaczenie