Violle
To produkt klasy premium w segmencie foteli pracowniczych, o wyjątkowo eleganckiej i przemyślanej formie. Wyróżniającym elementem jest aluminowa rama oparcia, która łącząc się z podłokietnikami, tworzy harmonijną linię.

Violle to najwyższy poziom ergonomii. Krzesło posiada innowacyjny mechanizm synchroniczny wyposażony w niezbędne, łatwo dostępne regulacje, które zostały w pełni zintegrowane z siedziskiem, tworząc płynną estetyczną formę. Multiregulowane podłokietniki z miękką nakładką oraz podparcie lędźwiowe regulowane na wysokość i głębokość to standardowe wyposażenie.
Kolekcja dostępna w sprzedaży w trzecim kwartale 2017 roku.

 


Mickey

Aktywna praca odbywa się nie tylko na siedząco, ale też w pozycji stojącej
przy biurkach o regulowanej wysokości. By zapewnić odpowiednie odciążenie kręgosłupa i wygodę, niezbędne jest siedzisko, które sprawdzi się w obydwu wariantach. Mickey jest odpowiedzią na nowy styl pracy i zarazem przykładem nieszablonowego designu, który sprawia, że atmosfera w biurze staje się bardziej swobodna.

Konfiguracja zarówno w pastelowych, jak i wyrazistych kolorach tapicerek, połączonych z neutralnymi kolorami plastików, daje możliwość tworzenia kreatywnych przestrzeni do wspólnego spędzania czasu.
Kolekcja dostępna w sprzedaży w trzecim kwartale 2017 roku.

 

 

Nu Spin
Nowa odsłona fotela Nu ma jedną kluczową funkcję – sprzyja rozmowie. Kubełkowa forma przyjemnie otula sylwetkę użytkownika i zapewnia wygodę, Nu Spin nie zajmuje dużo miejsca. To kompaktowe meble.

Wyposażenie fotela w funkcję pamięci powrotu pozwala zachować porządek we wspólnych strefach wypoczynku. Fotel dodatkowo zyskuje na atrakcyjności dzięki możliwości połączenia dwóch materiałów: tapicerki i wysokiej jakości skóry.  Produkt dostępny w sprzedaży w trzecim kwartale 2017 roku.

 

 
Chic
Niebanalne wnętrza potrzebują wyjątkowych mebli. Kolekcja Chic koncentruje się na lekkości i dopracowanej formie, dzięki czemu idealnie dopasowują się do mniej formalnych, ale wciąż eleganckich przestrzeni, jak kawiarnie, restauracje, strefy dla gości czy biurowe i hotelowe lobby. Efektowne krzesła i fotele z kolekcji nie dominują we wnętrzu, ale zwracają uwagę subtelną linią przekroju oraz czystą formą.
W kolekcji znajdziemy krzesła na cienkim metalowym stelażu lub w wersji na drewnianych nogach oraz fotele na bazie obrotowej z funkcją pamięci powrotu.
Kolekcja dostępna w sprzedaży w trzecim kwartale 2017 roku.

 

Chic Air
Te niezwykle lekkie w formie meble wyróżnia minimalistyczny i wysublimowany design. Kompaktowe krzesła i ławki są nieszablonowe, delikatne i doskonale nadają się do miejsc spotkań. Utrzymany w tej samej konwencji, nieco niższy fotel to też przykład wyjątkowo lekkiego wzornictwa, które najlepiej sprawdza się w mniej formalnych, ale wysublimowanych wnętrzach. Uzupełnieniem kolekcji krzeseł, ławek i foteli są stoliki Chic Tables, dostępne w niższej wersji kawowej i wyższej restauracyjnej.
Kolekcja dostępna w sprzedaży w czwartym kwartale 2017 roku.

 

 

SoftBox
W skład linii wchodzą dwu- i trzyosobowe sofy, fotele, siedziska narożne oraz stoliki. Wszystkie te elementy można łatwo zestawiać zgodnie z aktualnymi potrzebami użytkowników – niezależnie, czy chcemy zaaranżować eleganckie lobby w hotelu, czy też designerską i funkcjonalną przestrzeń do spotkań, rozmów, narad lub relaksu w firmie. Nowym elementem kolekcji Softbox są tapicerowane akustyczne parawany. Ekrany można mocować do każdego elementu zestawu posiadającego oparcie. Poszerza to dotychczasowe możliwości w aranżowaniu i zestawianiu modułów SoftBox.

 

 

Com
Projekt krzesła oparto o dwa fundamenty: wielofunkcyjność i komfort. Dzięki dopracowanej geometrii kubełka siedziska Com są bardzo wygodne. Można je dowolnie konfigurować, wybierając spośród pięciu rodzajów baz i trzech kształtów kubełków, przez co kolekcja sprawdza się w wielu różnych przestrzeniach, od audytoriów, przez sale spotkań, po stołówki dla pracowników. W kolekcji znajduje się cała gama elementów dodatkowych umożliwiających łączenie krzeseł w rzędy, numerację czy sztaplowanie, co przydaje się zwłaszcza podczas organizacji dużych wydarzeń.