PROJEKT, KTÓRY
ZRODZIŁ SIĘ Z PASJI

VIMEX to firma obecna na polskim rynku od blisko 20 lat, za którą stoi zespół ludzi pełnych pasji. Tworzymy profesjonalne aranżacje przestrzeni biurowych i zajmujemy się ich kompleksową realizacją – od etapu planowania i projektowania, aż po dostawę i montaż.

Markę VIMEX zbudowaliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia w branży meblowej. Aranżując wnętrza kierujemy się wysublimowaną estetyką, funkcjonalnymi rozwiązaniami i nowoczesnymi trendami. Naszą niekwestionowaną przewagą rynkową jest zaangażowanie, spersonalizowane podejście do klienta i współpraca w serdecznej atmosferze.

Niezależne od tego, czy jesteś przedstawicielem dużego przedsiębiorstwa, czy niewielkiej firmy, zadbamy o to, by Twoja nowa przestrzeń biurowa była unikalnym połączeniem Twojej wizji i naszego doświadczenia.

Co nas wyróżnia

Kompleksowa realizacja
Spersonalizowane podejście do klienta
Najwyższa jakość
Oferta polskich producentów
Nowoczesny design

Bo liczy się wnętrze

Od lat przyświeca nam hasło „Bo liczy się wnętrze”, które można zinterpretować w odniesieniu do pomieszczeń, ale nie tylko. Wnętrze biura wiele mówi o samej firmie i ludziach, którzy w niej pracują. Aranżacja przestrzeni ma wpływ nie tylko na komfort pracy i samopoczucie, ale też na chęć działania oraz produktywność. Tworzymy takie wnętrza, w których dobrze się pracuje, a ludzie lubią w nich przebywać.

W naszej codziennej pracy stawiamy na wysokiej jakości design. Łączymy kreatywne spojrzenie architektów wraz z wymogami funkcjonalności i estetyki pracy. W umiejętny sposób dobieramy dostępne na rynku meble i wyposażenie biur. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić wymogi kontrahentów, jednocześnie wpisując się w nowoczesne trendy. Bierzemy pod uwagę aspekty takie jak: odpowiednia ergonomia, optymalizacja przestrzeni, zasady BHP, budżet, charakter firmy i inne detale. Doceniamy to, co oferuje nam rodzimy rynek, dlatego korzystamy z oferty polskich producentów mebli.

Współpracując z nami możesz liczyć na profesjonale doradztwo, szybką realizację i efekt, z którego będziesz zadowolony.

Katarzyna Trzop

Dział handlowy

+48 501 591 669
kasia@vimexmeble.pl

Michał Łakwa

Dział projektowy

+48 508 296 132
michal@vimexmeble.pl