STREFA ARCHITEKTA
VIMEX

Jesteś architektem i szukasz partnera do kompleksowej realizacji projektów aranżacji przestrzeni biurowych? Jesteś w dobrym miejscu! Od lat współpracujemy z polskimi architektami i zawsze stawiamy na relację typu win-win. Połączenie Twojej estetyki projektowej i naszego doświadczenia pod kątem wyposażenia wnętrz przyniesie spektakularne efekty i, co najważniejsze, zadowolenie klienta.

Współpraca pełna korzyści

Połączmy siły i razem zaoferujmy klientowi najlepsze możliwe rozwiązania z zakresu wyposażenia biura. Design pozostawiamy Tobie, a my wesprzemy Cię we wszystkim, co związane z funkcjonalnością i bezpieczeństwem w miejscu pracy. Zaproponujemy konkretne biurka, szafy, fotele i inne meble, dzięki czemu klient docelowy otrzyma gotową listę zakupów. Taka współpraca pozwoli na połączenie świetnego i nowoczesnego designu z pełną funkcjonalnością i dbałością o ergonomię.

Oferujemy wsparcie i doradztwo dla architektów w zakresie wyposażenia biura
Uzupełniamy projekt o meble biurowe zgodnie z wizją architekta
Tworzymy listę zakupową dla klienta i realizujemy zamówienie
Dostarczamy meble pod wskazany adres
Zajmujemy się montażem i instalacją

Wyposażenie biur VIMEX

Meble biurowe

W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy meble biurowe, meble gabinetowe, biurka i stoły konferencyjne, meble recepcyjne oraz meble do pomieszczeń socjalnych w biurach.

Lady recepcyjne

Pierwsze wrażene zawsze jest najważniejsze, dlatego recepcja stanowi swego rodzaju wizytówkę firmy.

Fotele i krzesła

Posiadamy szeroką gamę krzeseł biurowych i foteli gabinetowych, a także krzeseł konferencyjnych, siedzisk recepcyjnych, a także sof i foteli, które świetnie sprawdzą się w strefie chilloutu.

Dołącz do strefy architekta VIMEX

Zyskaj nieograniczone wsparcie ekspertów zajmujących się wyposażeniem przestrzeni biurowych. Oferujemy realne rozwiązania na potrzeby współczesnego rynku. Dbamy o wysoką jakość, a także o ergonomię, funkcjonalność i zgodność z przepisami BHP.

  Przepisz:
  captcha
  Stały dostęp do oferty mebli czołowych polskich producentów
  Fachowe doradztwo
  i nieograniczone wsparcie
  Tworzenie wizualizacji 3D w Pcon.planner na bazie Twojego layoutu
  Dopasowanie do Twojego stylu pracy
  Atrakcyjne warunki współpracy