Booi

Firma Bejot zaprezentowała nową kolekcję foteli Booi, zaprojektowaną przez Macieja Karpiaka. To połączenie klasyki drewnianego kubełka i ciekawego, awangardowego kształtu. Jak informuje producent, fotele dostępne będą na kilku rodzajach baz, w dwóch wersjach tapicerowania.

 

Gren

Panele w kształcie liści? Czemu nie? Gren to najnowsza propozycja firmy Bejot, w myśl koncepcji kreowania przestrzeni Green Park Office. Wybór kształtu nie jest przypadkowy, to nic innego jak zaproszenie natury do biur. Dzięki panelom zyskujemy dodatkową mobilną przestrzeń sprzyjającą pracy czy spotkaniom.

 

Lumi

Krzesła te mają bardzo szerokie zastosowanie: to doskonałe rozwiązanie do aranżacji sal konferencyjnych, zaś na obrotowej podstawie Lumi sprawdzi się również jako managerski fotel biurowy. Kubełkowa forma siedziska oraz wypełnienie z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości, zapewnia bardzo wysoki komfort siedzenia. Fotel dostępny jest na drewnianej oraz stalowej postawie, dzięki czemu idealnie pasuje do wnętrz o ciepłym charakterze, jak również do aranżacji industrialnych.

 

Splash

Kolejną nowością firmy Bejot, jest kolekcja Splash, wzorowana na twórczości Wojciecha Fangora, znanego z abstrakcyjnych, “pulsujących” obrazów, dających wrażenie ruchu. To okrągłe stoliki ze szkła hartowanego o charakterystycznym designie. Różnokolorowe blaty Stoliki dostępne są w trzech wygodnych rozmiarach blatu – 580, 700 i 1050 mm.

 

Treehouse, Quadra Sha i Phonebox

To nie tylko doskonałe miejsce na wykonanie rozmowy telefonicznej, która nie będzie zakłócać pracy innych osób, ale także przestrzeń, w której współpracownicy mogą się spotkać i w spokoju omówić kwestie biznesowe. Meble z tych systemów dzięki specjalnej konstrukcji pochłaniającej dźwięki, sprawiają, że nawet mówiąc cicho, będziemy doskonale słyszani.

 

AXY-LINE

AXY-LINE to najnowsza linia mebli konferencyjnych MARO. Obejmuje zarówno duże, jak i mniejsze stoły konferencyjne. Każdy z trzech wyjątkowych kształtów nóg pozwala nadać indywidualny charakter przestrzeni i zapewnia odpowiedni klimat zarówno dla spotkań wysokiej rangi, jak i wewnętrznych zebrań lub narad.  Szeroki wybór blatów i wymiarów sprawia, iż spójna kolekcja AXY jest idealnym wyborem dla wielu zastosowań.

 

New School

New School to świeże spojrzenie na klasyczne krzesło szkolne. Tworząc możliwości małymi środkami, linia ta oferuje 432 konfiguracje skrojone na miarę potrzeb użytkownika. Odkryj potencjał kryjący się w tej prostej konstrukcji, aby stworzyć rozwiązanie sprawdzające się podczas wykonywania wielu działań w różnych typach przestrzeni, takich jak kawiarnia, dom czy biuro. Jak informuje producent, Mdd – Fabryka Mebli Biurowych, krzesła te będą wkrótce w sprzedaży.