Twoja przestrzeń biurowa

Aranżacja biura wyraża i w pewnym stopniu określa charakter firmy. Dla nas przestrzeń to coś więcej, niż tylko meble i dodatki. Każde wnętrze to spersonalizowany projekt, który jest zgodny ze światowymi trendami aranżacji biur, a jednocześnie spełnia wymogi ergonomii pracy i funkcjonalności. W naszych realizacjach bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta. W VIMEX estetyczne wzornictwo idzie w parze z trwałością i jakością. Wyposażenie biura jest dopasowane do charakteru i specyfiki pracy w danej firmie. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i dobieramy rozwiązania najlepsze dla firmy i jej pracowników.

Lady recepcyjne
Przestrzeń biurowa
Open space
Gabinet
Sale konferencyjne
Kuchnie pracownicze
Strefa chilloutu
Poczekalnie

Portfolio realizacji

Na swoim koncie mamy ponad 4200 realizacji. Każdy projekt jest inny, a nowoczesne biuro może zyskać przeróżne oblicza. Tworzymy projekty, a także dbamy o niezbędne wyposażenie: biurka, krzesła, meble, stoły i stoliki oraz szafki na dokumenty. Naszym specjalistom zaufały małe, średnie i duże firmy z licznych branż. Z radością dzielimy się z Wami naszym portfolio z przykładowymi aranżacjami przestrzeni biurowych.

Aranżacje biur

Aranżacja biur i przestrzeni biurowej to nie tylko nowoczesne i ergonomiczne meble, ale także odpowiednia ergonomia i funkcjonalność, które będą dopasowane do charakteru pracy w danej firmie. Pomieszczenia muszą być tak zaprojektowane, by gwarantowały maksymalną wygodę i efektywną pracę. Składa się na to wiele czynników: design, biurka, meble, oświetlenie, akustyka i rozkład przestrzeni biurowej.

Indywidualny projekt biura

Wnętrza, które projektujemy dla naszych klientów, zawsze są w pełni spersonalizowane i dopasowane do potrzeb firmy i pracowników. Nasze aranżacje wnętrz biurowych, powierzchnie open space, gabinety i sale konferencyjne są tworzone w taki sposób, by miejsca te były komfortowe i ergonomiczne. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz działamy z wykorzystaniem najlepszych materiałów i produktów pochodzących od polskich producentów.

    Skontaktuj się z nami

    Przepisz:
    captcha